Srednja gostinska in turistična šola, vpis v šolo gostinstvo, natakar, kuhar, gastronom hotelir, farmacevtski tehnik Športni dosežki naših dijakov | sgtsr
04 5370-600 info@sgtsr.si

Naš dijak Bine Mašič je z odločilnim golom Jesenice pripeljal do naslova državnih prvakov.
Hokejisti Jesenic so zmagovalci odločilne pete tekme finala državnega prvenstva. Čeprav so sredi prve tretjine v Tivoliju zaostajali že z 0:2, so do konca rednega dela uspeli izenačiti, v deseti minuti podaljška pa je zmagovalca z mojstrovino odločil naš dijak 18-letni Bine Mašič.

Tia Žagar se je pomerila na tekmi za državni naslov v disciplinah skoki prostega sloga (big air) in snežni park (slopestyle) na Voglu. In osvojila oba naslova državne prvakinje.