Srednja gostinska in turistična šola, vpis v šolo gostinstvo, natakar, kuhar, gastronom hotelir, farmacevtski tehnik Stanje prijav za vpis za šolsko leto 2021/22 | sgtsr

Do 2. 4. 2021 smo prejeli prijave za vpis:
1. GASTRONOM HOTELIR
(3-letni program srednjega poklicnega izobraževanja): 25 prijav (še 27 prostih mest)

2. GASTRONOMSKO-TURISTIČNI TEHNIK
(4-letni program srednjega strokovnega izobraževanja): 23 prijav (še 33 prostih mest)

3. KOZMETIČNI TEHNIK
(4-letni program srednjega strokovnega izobraževanja): 22 prijav (še 6 prostih mest)

Prenosi prijav so možni do 22. 4. 2021 in potekajo po postopku, ki je podrobneje opisan TUKAJ . Starši učenca, ki želi prenesti prijavnico za drugo srednjo šolo, morajo izpolniti vlogo, ki je dostopna TUKAJ. Izpolnjeno in podpisano vlogo pošljejo na srednjo šolo, kjer ima prvotno prijavo. Prijavnico prvotno izbrana srednja šola pošlje tisti šoli, ki jo učenec navede v vlogi.