Srednja gostinska in turistična šola, vpis v šolo gostinstvo, natakar, kuhar, gastronom hotelir, farmacevtski tehnik Spet odlični tekmovalci na Gostinsko-turističnem zboru v Laškem | sgtsr

Naši dijaki so bili spet odlični na tekmovanju srednjih gostinskih in turističnih šol v okviru Gostinsko-turističnega zbora, ki je bil letos v Laškem. V kategoriji turizem (turistično vodenje, izračun produkta, receptorska dela) je ponovno blestela prekaljena Ana ŠENK. Osvojila je srebrno medaljo in zlato plaketo.

V strežbi je Kristina KLINKON z mešano pijačo »Strel v prazno«, hladno predjedjo iz žolce in postrežbo gosta osvojila zlato plaketo in bronasto medaljo.
Kuhalnico pa je okoli svinjskega fileja, okusnih prilog in prikuh z vso skrbnostjo in upoštevanjem varnostih in higienskih pravil vrtel Aljoša Aleksej NICCOLINI. S svojo kreacijo je premagal vso konkurenco in si prislužil zlato medaljo in plaketo.