Srednja gostinska in turistična šola, vpis v šolo gostinstvo, natakar, kuhar, gastronom hotelir, farmacevtski tehnik Zdrav dih za navdih | sgtsr

Podelitev trstik 25. državnega tekmovanja, ki ga organizira Društvo pljučnih in alergijskih bolnikov, je potekalo 11. 5. 2024 na naši šoli.

Naši dijaki so za narejene izdelke prejeli trstike vseh barv, in sicer dve zlati Viktorija Stefanov, eno Emir Redžić in Isabela Gogić, srebrno trstiko prav tako Viktorija Stefanov, bronaste trstike pa so si zaslužili Dea Hodaj, Lejla Čampara, Adel Čatić in Isabela Gogić. Slovesnost so s kulturnim programom polepšale dijakinje glasbenice.
Lepo pripravljena razstava je bila na ogled vsem 150 gostom, hkrati pa smo jih popeljali po različnih delavnicah v Radovljici (Lectarjeva hiša, Čokoladnica, Čebelarski muzej) in zaključili z okusnim kosilom.
Mentorja Nina Vidic in Medin Ibričić sta po uspehih dijakov in lepi slovesnosti zadovoljno zadihala.
Čestitamo vsem!